Děkovný dopis bývalé starostky paní Ludmily Krečmerové Napsali o nás

k rukám ředitele
Mgr. Petra Křivánka

Vážený pane řediteli,

na Vaše pozvání jsem se zúčastnila nedělní oslavy u příležitosti 70. výročí založení Základní umělecké školy v Ořechově. Děkuji za pozvání, které mně velmi potěšilo. Program oslav byl dobře zvolený, hodnotný a zajímavý. Užila jsem si krásné kulturní odpoledne, plné pohody a radosti.

Úctyhodné výročí svědčí o dobrém vedení a dobré práci této školy, od založení až do dnešní doby. ZUŠ je a byla vždy velkým přínosem pro obec, nejen po stránce tzv, občanské vybavenosti, ale i po stránce kulturního rozvoje samotné obce. Byla vždy chloubou obce. vychovala mnoho hudebně vzdělaných lidí, dobrých hudebníků, profesionálů i solistů. Vzkvétá nejen do velikosti a počtu žáků, ale i v rozšiřování uměleckých oborů.

Přeji naší ZUŠ do dalších let jen samé úspěchy a dobré výsledky. Vám osobně pane řediteli a celému kolektivu školy přeji pevné zdraví a hodně sil v nelehké, ale radostné práci.

S pozdravem a díky

Ludmila Krečmerová