Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR ve školním roce 2023/2024

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL ČR, JIHOMORAVSKÝ KRAJ vyhlášené Spolkem Ústřední umělecká rada ZUŠ ČR, s podporou MŠMT ČR pro školní rok 2023/2024

Hra na smyčcové nástroje 9. - 10. duben 2024

Organizátor soutěže:

ZUŠ Ořechov, příspěvková organizace

Místo konání:

Komenského 702/4, Ořechov 664 44

Informace k soutěži

Hra na housle, violu, violoncello, kontrabas a koncertantní obsazení

a 10. dubna 2024, budova školy bude otevřena po oba dny od 7. 00 hodin.

Budova Základní umělecké školy se nachází na ulici Komenského 4, Ořechov, v prostorách Kulturního centra Ořechov.

Možnost parkování v ulici Tolarova, sousedící s adresou školy a v zadním traktu Komenského 702/4.

Pro orientaci budou umístěny ukazatele s označením příjezdu k parkovacím plochám.

Prezence

Kulturní centrum Ořechov, Komenského 702/4, v prostorách knihovny probíhá po celou dobu soutěže. Vstup do budovy bude označen. Každý soutěžící je povinen se zapsat do prezence nejpozději 30 minut před začátkem soutěže své kategorie. Do prezenční listiny se zapisují i pedagogové a ředitelé zúčastněných škol.

Účastnický poplatek (startovné)

Účastnický poplatek (startovné) ve výši 300,- Kč za účastníka soutěže uhraďte bankovním převodem do pátku 5. 4. 2024 na bankovní účet školy. Pokud účastník zároveň soutěží i v koncertantním obsazení, další startovné již nehradí.

Bankovní účet školy: 106 129 515/0300 (ČSOB)

Variabilní symbol: IČO vaší školy.

Do zprávy pro příjemce uveďte název vaší ZUŠ.

Startovné se nevrací.

Po ukončení soutěže bude vystavena faktura a bude zaslána na e-mail vaší školy. V případě, že potřebujete zaslat i zálohovou fakturu nebo fakturu vystavit na jinou organizaci (např. SRPŠ), sdělte nám, prosím, tyto skutečnosti nejpozději do 5. 4. 2024 na e-mail: zus.orechov@volny.cz.

Občerstvení soutěžících žáků

Nápoje a občerstvení (bageta) pro soutěžící zdarma.

Místnost pro občerstvení a neformální setkání bude otevřena v přízemí Kulturního centra po oba dny po celou dobu soutěže.

Káva i ostatní nealkoholické nápoje jsou zdarma.

Při veřejné produkci je hra z kopie tištěného materiálu vydavatele v rozporu s autorským zákonem a interpret na sebe přebírá veškerou zodpovědnost za případné právní sankce.

Organizátor soutěže na doporučení Krajské umělecké rady ZUŠ JMK a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů nebude pořizovat záznam soutěžních vystoupení. Pořizování záznamů soutěžních vystoupení je povoleno pouze po předložení souhlasu zákonných zástupců soutěžících žáků nebo souhlasu žáků zletilých.

Kontakty pro případné bližší informace

ředitel školy:

Mgr. Petr Křivánek (737 044 728)

zástupce ředitele školy:

Barbora Křemenáková (733 155 455)

Přejeme Vám pohodové a úspěšné soutěžní dny a těšíme se na Vás.