Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR 18/19 - FOTOGRAFIE 1.den

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR v KOMORNÍ HŘE S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ, ve školním roce 2018/2019 pořádala Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace.

Soutěž se konala již tradičně v prostorách Kulturního centra v Ořechově na ulici Komenského 4, kde umělecká škola sídlí, v pondělí 25. března 2019.

První den soutěžilo 20 komorních souborů v 0., I. a II. kategorii. Umístění jednotlivých souborů si můžete prohlédnout na výsledkové listině v odkaze ZDE.

Na těchto stránkách Vám chceme nabídnout několik fotografií z prvního soutěžního dne. Ze zahájení soutěže, kdy měl slovo nejprve ředitel školy Petr Křivánek, který přivítal účastníky soutěže a zahájil soutěž. Za obec Ořechov pozdravil přítomné starosta obce pan Tomáš Dudík. Úvodem krátce promluvil i předseda poroty MgA. Leoš Černý (Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova, Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace, obor viola). Následují momentky z předávání cen vítězům.