Kolektivní rozvrh 2022/2023

Kolektivní rozvrh pro školní rok 2022 / 2023 byl aktualizován  k 15.9.2022
 
 
HUDEBNÍ OBOR 
dechový orchestr Taškaříci
MgA.František Kříž čtvrtek 17.40-19.10 Ořechov učebna č.8 Taškaříci
  čtvrtek 16.50-17.35 Ořechov učebna č.8 žesťový soubor
smyčcový soubor
 BcA. Eva Škodová Dis. středa 17.00-18.30 Modřice žlutá budova - sál
komorní hra akordeonů
MgA. Hana Kalendová středa 16.55-17.40 Modřice učebna č. 4
komorní hra kytar
Mgr. Rostislav Vintr pondělí 15.30-16.15 Modřice učebna č.2 modrá budova
  úterý 17.40-18.25 Ořechov učebna č.1
Marie Voldánová středa 18.30-19.15 Modřice sál modrá budova
  čtvrtek 16.35-17.20 Modřice sál modrá budova
pěvecký komorní soubor MOře
BcA. Eliška Hájková čtvrtek 17.25-18.10 Modřice učebna č.4 žlutá budova
komorní hra klavír
MgA. Jana Máslová pátek 14.30-15.15 Modřice učebna č. 1 modrá budova
Miniband
MgA. Jana Máslová úterý 17..00 -18.30 Modřice lichý týden - 1x za 14 dní sál modrá budova
klarinetový a saxofonový soubor
Pavel Rosendorf dipl. spec. pátek 15.15-16.45 Modřice
modrá budova, učebna č.3
flétnový soubor a komorní hra
Klára Zavadilová úterý 16.50-17.35 Modřice modrá budova-učebna č.2
  středa 14.00-14.45 Modřice modrá budova-učebna č.2
  středa 16.25-17.10  Modřice modrá budova-učebna č.2
jazzový soubor
Milan Kašuba úterý 15.05-15.50 Modřice učebna č.2 žlutá budova
  středa 16.25-17.10  Modřice učebna č.2 žlutá budova
klavírní seminář
MgA. Jana Máslová pondělí 17.30-18.15 Ořechov učebna č.6
  úterý 16.10-16.55 Modřice sál modrá budova
HUDEBNÍ NAUKA, PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) děti 5-7 leté
MgA.Hana Kalendová pondělí 14.00-14.45 Ořechov 1.ročník - učebna č.6
    14.55-15.40   2.ročník
    15.50-16.35   PHV
MgA.Hana Kalendová
čtvrtek
14.00-14.45
Ořechov
3.ročník
    14.55-15.40   4.ročník
    15.50-16.35   5.ročník
MgA.Hana Kalendová úterý 14.00-14.45
Modřice
1.ročník učebna č.4 - žlutá budova
    14.55-15.40   2.ročník
    15.50-16.35   PHV
MgA.Hana Kalendová středa 14.15-15.00  Modřice 3.ročník
    15.10-15.55
 
4.ročník
    16.05-16.50   5.ročník
MgA.Jana Švarcová
úterý
13.00-13.45
Syrovice
PHV -  2.ročník - ZŠ Syrovice
  čtvrtek 14.40-15.25
Syrovice
3.- 5.ročník - ZŠ Syrovice
VÝTVARNÝ OBOR 
MgA. Barbora Pokorná    středa 13.00-15.15  Ořechov I. skupina - učebna č.1                            
    15.30-17.45   II. skupina  
  čtvrtek 13.00-15.15 Modřice I. skupina - učebna č.4 - modrá budova      
    15.30-17.45   II. skupina
LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR
BcA. Ivana Klimešová pondělí 13.30-17.25 Ořechov učebna č. 8
  úterý 13.25-14.55 Ořechov učebna č. 8
  úterý 15.55-19.45 Modřice žlutá budova sál
TANEČNÍ OBOR, PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) děti 5-7 leté
MgA. Jana Suchá     pondělí   13.30-15.00    Modřice   
PTV 1-2, 1. ročník
žlutá budova-taneční sál
MgA. Jana Suchá pondělí 15.10-17.25 Modřice   
2. ročník - II. stupeň
žlutá budova-taneční sál