Kolektivní rozvrh 2021/2022

 
HUDEBNÍ OBOR 
Dechový orchestr Taškaříci
MgA.František Kříž čtvrtek 17.40-19.10 Ořechov učebna č.8 Taškaříci
  čtvrtek 16.50-17.35 Ořechov učebna č.8 žesťový soubor
Soubor smyčců VIA
 Eva Škodová Dis. středa 17.00-18.30 Modřice žlutá budova - sál
Akordeonový soubor
MgA. Hana Kalendová pátek 14.35-15.20 Ořechov učebna č. 3
Jazzový soubor
Milan Kašuba     Modřice učebna č.2 žlutá budova
      Modřice učebna č.2 žlutá budova
Pěvecký komorní soubor MOře
Veronika Jurníčková DiS. středa 17.15-18.00 Ořechov učebna č.6
  čtvrtek 18.00-18.45 Modřice učebna č.4 žlutá budova
Komorní hra kytar
Michaela Marvanová pondělí 15.30-16.15 Modřice učebna č. 2 modrá budova
  úterý 17.40-18.25 Ořechov učebna č.1
Marie Voldánová úterý 18.35-19.20 Syrovice zasedací síň, Obecní úřad Syrovice
  čtvrtek 15.40-16.25 Modřice koncertní sál modrá budova
Komorní hra dechových nástrojů dřevěných
Pavel Rosendorf dipl. spec. pátek 15.15-16.45 Modřice
modrá budova, učebna č.3 (lichý týden klarinety)
  pátek 15.15-16.45 Modřice
modrá budova, učebna č.3 (sudý týden saxofony)
Klára Zavadilová úterý 15.50-16.35 Modřice modrá budova-učebna č.2 flétnové soubory
  středa 15.45-16.30 Modřice modrá budova-učebna č.2
  pátek 14.00-14.45  Modřice modrá budova-učebna č.2

 

VÝTVARNÝ OBOR 
Zdeněk Bernát              středa 13.00-15.15  Ořechov I. skupina - učebna č.1                            
    15.30-17.45   II. skupina  
  čtvrtek 13.00-15.15 Modřice I. skupina - učebna č.4 - modrá budova            
    15.30-17.45   II. skupina

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR
BcA. Ivana Klimešová pondělí 13.30-18.05 Ořechov učebna č. 8
  úterý 13.30-15.00 Ořechov učebna č. 8
  úterý 16.30-18.45 Modřice žlutá budova sál

 

TANEČNÍ OBOR, PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) děti 5-7 leté
MgA. Jana Suchá        pondělí   13.00-14.30    Modřice   
PTV 1-2, 1. ročník
žlutá budova-taneční sál
MgA. Jana Suchá pondělí 14.40-16.55 Modřice   
1. ročník - II. stupeň
žlutá budova-taneční sál

 

HUDEBNÍ NAUKA, PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) děti 5-7 leté
MgA.Hana Kalendová pondělí 14.00-14.45 Ořechov 1.ročník - učebna č.6
    14.55-15.40   2.ročník
    15.50-16.35   PHV
MgA.Hana Kalendová
čtvrtek
14.05-14.50
Ořechov
5.ročník
    15.00-15.45   4.ročník
    15.55-16.40   3.ročník
MgA.Hana Kalendová úterý 14.05-14.50
Modřice
1.ročník - žlutá budova učebna č.4
    15.00-15.45   2.ročník
    15.55-16.40   PHV
MgA.Hana Kalendová středa 14.15-15.00  Modřice 3.ročník
    15.10-15.55
 
4.ročník
    16.05-16.50   5.ročník
MgA.Tereza Plešáková
čtvrtek
13.15-14.00
Syrovice
PHV + 2.ročník - zasedací síň OÚ Syrovice
  čtvrtek 14.10-14.55
Syrovice
1.+ 3.+ 4.+ 5.ročník OÚ Syrovice

 

KLAVÍRNÍ SEMINÁŘ
MgA. Jana Máslová
pondělí
16.45 -17.30 Ořechov 4. a vyšší ročníky - učebna č.6
MgA. Jana Máslová úterý 16.35 -17.20
Modřice
4. a vyšší ročníky - modrá budova-koncertní sál