Kolektivní rozvrh 2020/2021

 
HUDEBNÍ OBOR 
Dechový orchestr Taškaříci
MgA.František Kříž čtvrtek 17.40-19.10 Ořechov učebna č.8 (Taškaříci)
  čtvrtek 16.50-17.35 Ořechov učebna č.8 (Žesťový soubor)
Soubor smyčců VIA
Alžběta Grecová středa 17.35-18.20 Modřice žlutá budova-taneční sál
Jazzový soubor
Milan Kašuba úterý 15.00-15.45 Modřice učebna č.2 žlutá budova
  středa 16.30-17.15 Modřice učebna č.2 žlutá budova
Pěvecký komorní soubor MOře
Veronika Jurníčková středa 18.00-18.45 Ořechov učebna č.6 (sudý týden)
  úterý 18.00-18.45 Modřice učebna č.1 modrá bud. (lichý týden)
Kytarový soubor
Michaela Marvanová pondělí 16.40-17.25 Ořechov učebna č.8
Marie Voldánová středa 18.20-19.05 Modřice modrá budova-koncertní sál
Komorní hra dechových nástrojů
Pavel Rosendorf pátek 15.00-16.30 Modřice modrá budova-učebna č.3 (Clarteto) (lichý týden)
  pátek 15.00-16.30 Modřice modrá budova-učebna č.3 (Saxteto) (sudý týden)
Klára Zavadilová úterý 15.55-16.40 Modřice modrá budova-učebna č.2(flét.soub.Monoceros)
  středa 15.40-16.25 Modřice modrá budova-učebna č.2 (flétny)
  pátek 14.10-15.55  Modřice modrá budova-učebna č.2 (Komorní trio)

 

VÝTVARNÝ OBOR 
Zdeněk Bernát                středa 13.00-15.15 Ořechov I. skupina - učebna č.1                                 
    15.30-17.45   II. skupina  
  čtvrtek 13.00-15.15 Modřice I. skupina - učebna č.4 - modrá budova
    15.30-17.45   II. skupina

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR
BcA. Ivana Klimešová pondělí 14.00-17.50 Ořechov učebna č. 8
  úterý 13.30-15.00 Ořechov učebna č. 8
  úterý 16.30-18.45 Modřice žlutá budova-taneční sál

 

TANEČNÍ OBOR, PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) děti 5-7 leté
MgA. Jana Suchá        pondělí   13.00-14.30    Modřice   
PTV 1-2, 1.ročník
žlutá budova-taneční sál
MgA. Jana Suchá pondělí 14.40-16.55 Modřice    2.-7.ročník žlutá budova-taneční sál

 

HUDEBNÍ NAUKA, PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) děti 5-7 leté
MgA. Hana Kalendová pondělí 13.15-14.00 Ořechov 1.ročník - učebna č.6
    15.00-15.45   2.ročník
    15.55-16.40   PHV
MgA. Hana Kalendová
čtvrtek
14.10-14.55
Ořechov
3.ročník
    15.05-15.50   4.ročník
    16.00-16.45   5.ročník
MgA. Hana Kalendová úterý 14.05-14.50
Modřice
1.ročník - žlutá budova učebna č.4
    15.00-15.45   2.ročník
    15.55-16.40   PHV
    16.50-17.35   5.ročník
  středa 14.05-14.50
Modřice
3.ročník
    15.50-16.35   4.ročník
MgA. Tereza Plešáková
čtvrtek
12.45-13.30
Syrovice
PHV, 1.+2.ročník - ZŠ
MgA. Tereza Plešáková čtvrtek 13.40-14.25
Syrovice
3.+4.+5.ročník

 

KLAVÍRNÍ SEMINÁŘ
MgA. Jana Máslová
pondělí
16.45-17.30 Ořechov 4. a vyšší ročníky - učebna č.6
MgA. Jana Máslová úterý 17.35-18.20
Modřice
4. a vyšší ročníky - modrá budova-koncertní sál