Kolektivní rozvrh 2019/2020

 
HUDEBNÍ OBOR 
Dechový orchestr Taškaříci
MgA.František Kříž pondělí 17.40-19.10 Ořechov učebna č.8
Soubor smyčců VIA
Alžběta Grecová středa 16.40-17.25 Modřice žlutá budova-taneční sál
  čtvrtek 17.00-17.45 Modřice žlutá budova-taneční sál
Jazzový soubor
Milan Kašuba úterý 15.40-16.25 Modřice žlutá budova
  středa 15.30-16.15 Modřice žlutá budova
Pěvecký komorní soubor MOře
Mgr.Kateřina Čechovská středa 16.35-17.20 Ořechov učebna č.6 (sudý týden)
  pátek 15.30-16.15 Modřice učebna č.4 žlutá bud. (lichý týden)
Kytarový soubor
Lucie Chaloupková pondělí 17.10-17.55 Ořechov učebna č.8
Marie Voldánová čtvrtek 18.10-18.55 Modřice modrá budova-koncertní sál
Komorní hra dechových nástrojů
Pavel Rosendorf pátek 14.55-15.40 Modřice modrá budova-učebna č.3 (Clarteto)
  pátek 15.45-16.30 Modřice modrá budova-učebna č.3 (Clarteto)
Klára Zavadilová úterý 15.50-16.35 Modřice modrá budova-učebna č.2(flét.soub.Monoceros)
  středa 16.15-17.00 Modřice modrá budova-učebna č.2 (flétny)
  čtvrtek 14.30-15.15  Modřice modrá budova-učebna č.2 (flétny)

 

VÝTVARNÝ OBOR 
Zdeněk Bernát                středa 13.00-15.15 Ořechov I. skupina                                                 
    15.30-17.45   II. skupina  
  čtvrtek 13.00-15.15 Modřice I. skupina
    15.30-17.45   II. skupina

 

LITERÁRNĚ - DRAMATICKÝ OBOR
BcA. Denisa Daňková pondělí 14.00-17.50 Ořechov učebna č. 8
  úterý 14.15-18.05 Modřice žlutá budova-taneční sál

 

TANEČNÍ OBOR
MgA. Jana Suchá        pondělí   12.40-14.10    Modřice   
PTV 1-2, 1.ročník
žlutá budova-taneční sál
MgA. Jana Suchá pondělí 14.20-16.35 Modřice    2.-6.ročník žlutá budova-taneční sál

 

HUDEBNÍ NAUKA, PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) pro žáky 5-7 leté
MgA. Hana Kalendová pondělí 13.15-14.00 Ořechov 1.ročník
    15.00-15.45   2.ročník
    15.55-16.40   PHV
MgA. Hana Kalendová
čtvrtek
15.05-15.50
Ořechov
3.ročník
    14.10-14.55   4.ročník
    16.00-16.45   5.ročník
MgA. Hana Kalendová úterý 14.05-14.50
Modřice
1.ročník - žlutá budova učebna č.4
    15.05-15.50   2.ročník - žlutá budova učebna č.4
    15.55-16.40   PHV - žlutá budova učebna č.4
  středa 14.05-14.50
Modřice
3.ročník - žlutá budova učebna č.4
    15.50-16.35   4.ročník - žlutá budova učebna č.4
    17.40-18.25   5.ročník - žlutá budova učebna č.4
MgA. Jana Máslová
pondělí
14.00-14.45
Syrovice
PHV, 1.+2.ročník
MgA. Jana Máslová pondělí 14.45-15.30
Syrovice
3.+4.+5.ročník

 

KLAVÍRNÍ SEMINÁŘ
MgA. Jana Máslová
pondělí
17.25-18.10 Ořechov učebna č.6 - 4. a vyšší ročníky
MgA. Jana Máslová úterý 16.45-17.30
Modřice
modrá budova-koncertní sál - 4. a vyšší ročníky