Seznam absolventů

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

  • Anna Buchníčková, Hra na klavír I. stupeň, pedagogické vedení MgA. Jana Šmídová
  • Michael Butler, Hra na elektrickou kytaru I. stupeň, ped.ved. Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Natálie Coufalová, Plošná tvorba I. stupeň, pedagogické vedení Zdeněk Bernát
  • Barbora Cveková, Pěvecká hlasová výchova I. stupeň, ped.ved. Kateřina Halíčková Dis.
  • Barbora Cveková, Hra na klavír I. stupeň, pedagogické vedení Alžběta Grecová
  • Mona Ghazalová, Pěvecká hlasová výchova I. stupeň, ped.ved. Kateřina Halíčková Dis.
  • Martin Houzar, Hra na trubku I. stupeň, pedagogické vedení Mgr. Petr Křivánek
  • Eva Imrichová, Plošná tvorba I. stupeň, pedagogické vedení Zdeněk Bernát
  • Petra Jedličková, Hra na klavír II. stupeň, pedagogické vedení MgA. Jana Šmídová
  • David Konečný, Hra na saxofon I. stupeň, pedagogické vedení Jaroslav Hadrava
  • Petr Loutocký, Hra na klavír II. stupeň, pedagogické vedení MgA. Jana Šmídová
  • Pavel Nemecz, Hra na klavír II. stupeň, pedagogické vedení Mgr. Pavla Švestková
  • Lubomír Pár, Hra na housle I. stupeň, pedagogické vedení Alžběta Grecová
  • Nathalie Marie Renz, Hra na housle I. stupeň, pedagogické vedení Alžběta Grecová
  • Jakub Škorpík, Hra na bicí nástroje I. stupeň, pedagogické vedení Jaromír Šula
  • Anna Šťastná, Hra na housle I. stupeň, pedagogické vedení Alžběta Grecová
  • Patrik Trenz, Dramatika a slovesnost I. stupeň, pedagogické vedení Olga Marková
  • Kateřina Vetterová, Hra na kytaru I. stupeň, pedagogické vedení Milan Kašuba
  • Anna Wood, Plošná tvorba I. stupeň, pedagogické vedení Zdeněk Bernát

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

  • Damián Adamus, klarinet I.stupeň, pedagogické vedení Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Matěj Bagár, kytara I.stupeň, pedagogické vedení Milan Kašuba
  • Miroslav Buchníček, klarinet I.stupeň, pedagogické vedení Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Eliška Císařová, příčná flétna II.stupeň, pedagogické vedení Klára Zavadilová
  • Lenka Černá, příčná flétna I.stupeň, pedagogické vedení Klára Zavadilová
  • Marie-Anna Havránková, Literárně dramatický obor, pedagogické vedení Olga Marková
  • Alena Harsányiová, Literárně dramatický obor 6. ročník, pedagog.vedení Olga Marková
  • Vojtěch Horký, trubka I.stupeň, pedagogické vedení BcA. Lukáš Daněk
  • Eliška Horňáková, housle I.stupeň, pedagogické vedení Alžběta Grecová
  • Laura Jamrichová, klavír I.stupeň, pedagogické vedení Mgr. Pavla Švestková
  • Helena Jedličková, klavír I.stupeň, pedagogické vedení MgA. Jana Šmídová
  • Petra Jedličková, housle II.stupeň, pedagogické vedení Alžběta Grecová
  • Michal Kadlec, klarinet a saxofon II.stupeň, pedagogické vedení Jaroslav Hadrava
  • Veronika Kulová, klavír I.stupeň, pedagogické vedení MgA. Marta Reichelová
  • Michaela Kvardová, sólový zpěv II.stupeň, pedagogické vedení MgA. Marta Reichelová
  • Eliška Kopečná, klavír I.stupeň, pedagogické vedení Mgr. Pavla Švestková
  • Lucie Kotková, klavír II.stupeň, pedagogické vedení MgA. Jana Šmídová
  • Petr Maništa, kytara II.stupeň, pedagogické vedení Milan Kašuba
  • Markéta Masnicová, klarinet I.stupeň, pedagogické vedení Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Markéta Masnicová, Výtvarný obor, pedagogické vedení Zdeněk Bernát
  • Natálie Mohylová, klarinet I.stupeň, pedagogické vedení Jaroslav Hadrava
  • Karel Novotný, trubka I.stupeň, pedagogické vedení BcA. Lukáš Daněk
  • Veronika Obdržálková, klavír I.stupeň, pedagogické vedení MgA. Jana Šmídová
  • Tereza Petláková, Literárně dramatický obor 6. ročník, pedagogické vedení Olga Marková
  • Jakub Řehoř, klavír I.stupeň, pedagogické vedení Barbora Křemenáková
  • David Snášel, kytara I.stupeň, pedagogické vedení Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Kristýna Šulová, Literárně dramatický obor 6. ročník, pedagogické vedení Olga Marková
  • Petr Thiel, akordeon, pedagogické vedení MgA. Hana Kalendová
  • Anna Woodová, Literárně dramatický obor 6. ročník, pedagogické vedení Olga Marková
  • Štěpán Žák, kytara I.stupeň, pedagogické vedení Milan Kašuba

 

ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

  • Damián Adamus, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: MgA. Jana Šmídová
  • Jan Bartončík, tuba I.cyklus, pedagogické vedení: BcA. Lukáš Daněk
  • Barbora Bendová, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Pavla Švestková
  • Adam Beránek, bicí nástroje I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Petr Kudibal
  • Jan Beránek, kytara II.cyklus, pedagogické vedení: Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Ondřej Dudík, akordeon I.cyklus, pedagogické vedení: MgA. Hana Kalendová
  • Adéla Felcmanová, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Alžběta Grecová
  • Vladislava Frantová, housle II.cyklus, pedagogické vedení: Alžběta Grecová
  • Thung Trang Hanová, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Pavla Švestková
  • Pavla Chvalkovská, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: MgA. Jana Šmídová
  • Klára Jírová, příčná flétna II.cyklus, pedagogické vedení: Klára Zavadilová
  • Simona Králová, kytara II.cyklus, pedagogické vedení: Milan Kašuba
  • Tereza Lázničková, příčná flétna II.cyklus, pedagogické vedení: Klára Zavadilová
  • Nikola Maarová, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: MgA. Jana Šmídová
  • Barbora Machová, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: MgA. Jana Šmídová
  • Eliška Maršálková, klarinet II.cyklus, pedagogické vedení: Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Tereza Nováčková, příčná flétna I.cyklus, pedagogické vedení: Klára Zavadilová
  • Vojtěch Rapouch, klarinet I.cyklus, pedagogické vedení: Jaroslav Hadrava
  • Barbora Ryšavá, příčná flétna I.cyklus, pedagogické vedení: Klára Zavadilová
  • Tomáš Ryšavý, kytara I.cyklus, pedagogické vedení: Marie Voldánová
  • Johana Strmisková, kytara I.cyklus, pedagogické vedení: Marie Voldánová
  • Terezie Šťastná, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Alžběta Grecová
  • Petr Vaňáček, Literárně-dramatický obor, pedagogické vedení: Olga Marková

 

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

  • Barbora Bendová, klavír, pedagogické vedení: Alžběta Grecová
  • Marek Brada, trubka, pedagogické vedení: Mgr. Petr Křivánek
  • Šimon Bubník, kytara, pedagogické vedení: Marie Voldánová
  • Petra Bulová, klavír, pedagogické vedení: Alžběta Grecová
  • Daniel Ernst, kytara, pedagogické vedení: Milan Kašuba
  • Mona Ghazalová, Literárně-dramatický obor, pedagogické vedení: Olga Marková
  • Dominika Holubová, klavír, pedagogické vedení: Alžběta Grecová
  • Xenie Kouřilová, příčná flétna, pedagogické vedení: Klára Stodůlková
  • Ondřej Nováček, klarinet, pedagogické vedení: Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Michaela Pánková, Výtvarný obor, pedagogické vedení: Zdeněk Bernát
  • Petra Remutová, Výtvarný obor, pedagogické vedení: Zdeněk Bernát
  • Mária Sixtová, Výtvarný obor, pedagogické vedení: Zdeněk Bernát
  • Vít Skřička, klarinet, pedagogické vedení: Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Pavla Sychrová, klavír, pedagogické vedení: Mgr. Magdalena Slaná, Ph.D
  • Nikola Švarcová, klavír, pedagogické vedení: Barbora Křemenáková
  • Zuzana Vetterová, klavír, pedagogické vedení: Alžběta Grecová
  • Lukáš Vojtěšek, kytara, pedagogické vedení: Milan Kašuba
  • Kateřina Zezulová, klavír, pedagogické vedení: Mgr. Magdalena Slaná, Ph.D

 

ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

  • Simona Bdinková, Výtvarný obor, pedagogické vedení: Zdeněk Bernát
  • Františka Dřínková, zpěv I.cyklus, pedagogické vedení: MgA. Marta Reichlová
  • Karolína Ferdusová, zpěv I.cyklus, pedagogické vedení: MgA. Marta Reichlová
  • Tereza Fišerová, Výtvarný obor, pedagogické vedení: Zdeněk Bernát
  • Tereza Hendrychová, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Pavla Švestková
  • David Hlavoň, klarinet II.cyklus, pedagogické vedení: Jaroslav Hadrava
  • Jan Homola, kytara II.cyklus, pedagogické vedení: Milan Kašuba
  • Sabina Janderková, klarinet I.cyklus, pedagogické vedení: Jaroslav Hadrava
  • Petra Jedličková, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Magdalena Slaná, Ph.D
  • Martina Kadlecová, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Magdalena Slaná, Ph.D
  • Aleš Konečný, kytara I.cyklus, pedagogické vedení: Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Jana Kozlová, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Pavla Švestková
  • Michaela Kvardová, klavír II.cyklus, pedagogické vedení: Barbora Křemenáková
  • Petr Loutocký, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Magdalena Slaná, Ph.D
  • Denisa Mánková, klarinet I.cyklus, pedagogické vedení: Jaroslav Hadrava
  • Jiří Mohyla, trubka II.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Petr Křivánek
  • Pavel Nemecz, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Pavla Švestková
  • Blanka Skřičková, housle I.cyklus, pedagogické vedení: Alžběta Grecová
  • Václav Sobek, Výtvarný obor, pedagogické vedení: Zdeněk Bernát
  • Eliška Tichá, zpěv I.cyklus, pedagogické vedení: MgA. Marta Reichlová
  • Lucie Vaňáčková, zpěv I.cyklus, pedagogické vedení: MgA. Marta Reichlová
  • Pavel Vostřejš, kytara II.cyklus, pedagogické vedení: Pavel Rosendorf dipl.spec.
  • Barbora Zezulová, klavír I.cyklus, pedagogické vedení: Mgr. Magdalena Slaná, Ph.D