Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR ve školní roce 2015/2016

kk16_nadpis.jpg
 
 
Krajské kolo soutěže žáků základních uměleckých škol ve školním roce 2015/2016
Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
ZUŠ Ořechov 21.-22. 3. 2016
VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

0. kategorie

SOUBOR
ZUŠ
PEDAGOG
UMÍSTĚNÍ
0. /2
Smyčcové trio  
Veronika Lopaurová, housle
Mariana Mohelská, housle
Sára Skokanová, housle              
ZUŠ Oslavany
Bc. Eva Janošková
NEÚČAST
0. /2
Smyčcové kvarteto
Nela Filipová, housle
Mariana Blanářová, housle
Nela Suchomelová, housle        
ZUŠ Mikulov
Věra Kunovová
1. CENA
0. /3
Bambulky
Zdislava Šikulová, housle
Štěpán Schick, housle
Jan Řepka, violoncello
ZUŠ J. Kvapila Brno
Livia Zbavitelová
1. CENA

 

I. kategorie

SOUBOR
ZUŠ
PEDAGOG
UMÍSTĚNÍ
I. /1
Houslové duo
Tereza Vítková, housle
Amalie Šimonová, housle
ZUŠ Kuřim
MgA. Magdalena Graffová
2. CENA
I. /1
Duo violoncell 
Karolína Drobečková, violoncello
Tomáš Nejezcheba, violoncello
ZUŠ Hodonín
Renata Havlíková
3. CENA
I. /1
Houslové duo
Klára Graffová, housle
Terezie Graffová, housle
ZUŠ Kuřim
MgA. Magdalena Graffová
1. CENA
I. /1
Houslové duo
Anna Punčochářová, housle
Klára Slancová, housle
ZUŠ Kuřim
Martina Repiská
3. CENA
I. /2
Amitrio Valtice
Anežka Chládková, housle
Isabella Caufield, housle
Markéta Šťastná, housle
ZUŠ Mikulov
Veronika Jíchová
NEÚČAST
I. / 2
Violoncellové trio
Kristýna Skoupilová, violoncello
Isabela Josefi, violoncello
Patrik Prachár, violoncello
ZUŠ Kuřim
MgA. Dagmar Barašová
3. CENA
I. /3
Smyčcové trio
Rimma Kočetková, housle
Sára Boudjaoui, violoncello
Tereza Vaňková, violoncello
ZUS Vít. Kaprálové Brno
Bc. Pavel Borský
NEÚČAST
I. /3
TRIO - housle, violoncello, kytara
Lucie Bolečková, housle
Tereza Nikoletta Sommrová, violoncello
Tereza Bolečková, kytara
ZUŠ PhDr. Zb. Mrkose, Brno
Lenka Pokorná
1. CENA
(POSTUP NÁHRADNÍK)
I. /4
Kvapíček
Terezie Kokešová, housle
Nikola Čeperová, housle
Hedvika Šikulová, housle
Lenka Urbanová, housle
Radek Bagar, klavír
ZUŠ J. Kvapila Brno
Livia Zbavitelová
1. CENA
(POSTUP NÁHRADNÍK)
I. /4
Trio dvoje housle a klavír
Daniela Ottová, housle
Karin Ungureanu, housle
Tereza Kloudová, klavír
ZUŠ Znojmo
Marie Vršková
2. CENA
I. /5
Smyčcový soubor
Karolína Antonínová, housle
Lajla Kubenová, housle
Adriana Ožvoldíková, housle
Valentina Stránská, housle
Karel Fleischlinger, violoncello
ZUŠ Boskovice
Gabriela Zachovalová
DIPLOM ZA ÚČAST

 

II. kategorie

SOUBOR
ZUŠ
PEDAGOG
UMÍSTĚNÍ
II. /1
Duo housle
František Bravenec, housle
Anna NedvIdková, housle
ZUŠ Hodonín
Ludmila Benadová, Zdenka Pimková
2. CENA
 
II. /1
Smyčcové duo
Karel Půček, housle
Barbora Slavíková, viola
ZUŠ Vracov
Mizue Bimková
2. CENA
II. /3
Smyčcové kvarteto ZUŠ Orchidea
Martin Šmerda, housle
Václav Šícha, housle
Edita Munzarová, housle
Johanka Chabičová, violoncello
ZUŠ Orchidea clasic, s.r.o.
Zdenka Tomková
2. CENA
II. /4
Trio s klavírem
Anežka Čechová, housle
Anna Brucháčková, housle
Marie Martinková, klavír
ZUŠ Mikulov
Věra Kunovová
3. CENA
II. /4
Klavírní trio
Daniel Hudec, housle
Pavel Ondráček, violoncello
Jan Málek, klavír
ZUŠ Jedovnice
Adéla Stonavská, DiS.
2. CENA
II. /4
Trio s klavírem
Terezie Židelová, housle
Karin Konešová, housle
Monika Skrášková, klavír
ZUŠ Mikulov
Věra Kunovová
3. CENA
II. /4
Klavírní trio
Rudolf Komanec, housle
Vít Stávek, violoncello
Josef Nízner, klavír
ZUŠ Veveří Brno
Mgr. Věra Mikulášková
2. CENA
II. /4
Klavírní trio ZUŠ Františka Jílka
Markéta Svobodová, housle
Jakub Halík, violoncello
Tereza Marečková, klavír
ZUŠ F. Jílka Brno
Hana Vojtková
1. CENA

 

III. kategorie

SOUBOR
ZUŠ
PEDAGOG
UMÍSTĚNÍ
III. /1
Duo violoncell
Miriam Motyčková, violoncello
Daniela Pechurová, violoncello
ZUŠ Hodonín
Renata Havlíková
1. CENA
III. /1
Duo housle – violoncello
Tereza Štefančíková, housle
Miriam Motyčková, violoncello
ZUŠ Hodonín
Renata Havlíková, Zdenka Pimková
1. CENA
III. /1
Violoncellové duo
Julie Nejezchlebová, violoncello
Karel Fleischlinger, violoncello
ZUŠ Boskovice
Stanislava Matušková
NEÚČAST
III. /2
Violoncellové trio
Dorothea Kytnerová, violoncello
Sofie Kryštofová, violoncello
Tomáš Václavek, violloncello
ZUŠ Kuřim
MgA. Dagmar Barašová
čestné uznání
III. /4
Klavírní trio
Adam Trávníček, housle
Štěpánka Plocková, violoncello
Adéla Mottlová, klavír
ZUŠ Smetanova Brno
Mgr. Armine Stepanyan
1. CENA
S POSTUPEM
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ
III. /5
Ensemble Baroque Valtice
Simona Štěpánková, housle
Jana Štěpánková, housle
Dominik Jícha, housle
Lukáš Jícha, fagot
Aneta Skácelová, zobcové flétny, bubínek
ZUŠ Mikulov
Veronika Jíchová
1. CENA
(POSTUP NÁHRADNÍK)
III. /5
Komorní trio
Daniel Kulaš, housle
Vojtěch Kovanda, housle
Julie Rajsiglová, klavír
ZUŠ Oslavany
Yveta Puškášová
1. CENA
(POSTUP NÁHRADNÍK)

 

IV. kategorie

SOUBOR
ZUŠ
PEDAGOG
UMÍSTĚNÍ
IV. /1
Houslové duo
Tereza Homolová, housle
Anna Jarolínová, housle
ZUŠ Kuřim
MgA. Štěpán Graffe

1. CENA

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

IV. /1
Duo housle
Barbora Peterková, housle
Sára Pfefferová, housle
ZUŠ Hodonín
Zdenka Pimková
NEÚČAST
IV. /3
Trio
Jakub Viceník, housle
Eliška Marxová, housle
Karla Švajdová, kontrabas
ZUŠ Mikulov
Ing. Jiří Vrbka
1. CENA
IV. /3
Smyčcové kvarteto
Karolína Bajajová, housle
Lucie Rajmicová, housle
Eliška Mrázová, viola
Kristína Herzánová, violoncello
ZUŠ Hodonín
David Herzán
1. CENA
S POSTUPEM
IV. /3
Smyčcové trio ZUŠ Orchidea
Alexandra Ocásková, housle
Julie Přikrylová, housle
Jan Lacina, viola
ZUŠ Orchidea clasic, s.r.o.
Zdenka Tomková
NEÚČAST
IV. /4
VIA – smyčcové kvarteto s klavírem
Eliška Horňáková, housle
Lubomír Pár, housle
Anna Šťastná, housle
Ondřej Pavlík, violoncello
Nikola Švarcová, klavír
ZUŠ Ořechov
Alžběta Grecová
3. CENA
IV. /4
Klavírní trio ZUŠ Františka Jílka
Tomáš Bargel, housle
Matouš Vojtek, violoncello
Jana Miklánková, klavír
ZUŠ F. Jílka Brno
MgA. Lucie Halíček Czajkowská, PGAD
1. CENA
S POSTUPEM
IV. /5
Trio s klavírem
Linda Holcová, viola
Eva Motičáková, viola
Kristýna Pančušková, klavír
ZUŠ Mikulov
Věra Kunovová
2. CENA

 


 
KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZAKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL ČESKÉ REPUBLIKY
V KOMORNÍ HŘE S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ
vyhlášené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR
pro školní rok 2015/2016

 

Datum konání:     21. a 22. březen 2016
Místo:                    Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace

 

Informace k soutěži:

Budova Základní umělecké školy se nachází na ulici Komenského 4, Ořechov, v prostorách Kulturního centra. Bližší upřesnění polohy školy naleznete na www.zusmore.cz na liště kontakty – mapa. Budova školy bude otevřena od 8. 30 hodin.
Možnost parkování v ulici Tolarova, sousedící s adresou školy a v zadním traktu Komenského 702/4. Zde příjezd z ulice Jeřábkovy do ul. Pláně . Příjezd a možnost parkování viz. mapy níže. Pro orientaci budou umístěny ukazatele s označením příjezdu k parkovacím plochám.
 
Prezence
Kulturní centrum Ořechov, Komenského 702/4, v prostorách knihovny od 8:30 hod. Vstup do budovy bude označen. Každý soutěžící je povinen se zapsat do prezence nejpozději 60 minut před začátkem soutěže své kategorie.
Prezence soutěžících bude probíhat po celou dobu soutěže.
21. březen:
Pořadí soutěžících souborů bude vylosováno v 9.00 hodin pro O., I., II. kategorii.
22. březen:
Pořadí soutěžících souborů bude vylosováno v 9.00 hodin pro III., IV. kategorii.
 
Občerstvení soutěžících žáků

Nápoje a občerstvení (bageta) pro soutěžící zdarma.

V případě zájmu o zakoupení dalších baget v ceně 25,- Kč pro pedagogické doprovody, prosím zašlete příslušný počet do 16. března na email zus.orechov@volny.cz , abychom je mohli pro vás objednat.
Místnost pro občerstvení a neformální setkání bude otevřena v přízemí Kulturního centra po oba soutěžní dny od 8:30 do 17:00 hod.
Ostatní návštěvníci si mohou zakoupit na témže místě drobné občerstvení. Káva i ostatní nealkoholické nápoje jsou zdarma.
 

Při veřejné produkci je hra z kopie tištěného materiálu vydavatele v rozporu s autorským zákonem a interpret na sebe přebírá veškerou zodpovědnost za případné právní sankce.

Organizátor soutěže na doporučení Krajské umělecké rady ZUŠ JMK a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů nebude pořizovat záznam soutěžních vystoupení. Pořizování záznamů soutěžních vystoupení je povoleno pouze po předložení souhlasu zákonných zástupců soutěžících žáků nebo souhlasu žáků zletilých.
 

Výsledková listina bude zaslána na e-mailovou adresu zúčastněných škol a současně bude zveřejněna na webových stránkách www.zusmore.cz

Kontakty pro případné bližší informace:

ředitel školy: Mgr. Petr Křivánek                             737 044 728
zástupce ředitele školy: Barbora Křemenáková       604 942 427
 

Přejeme Vám pohodové a úspěšné soutěžní dny a těšíme se na Vás.

 
logo_-_barva_priprava.jpg
 
 
plánek příjezdu k parkovacím plochám, ODKAZ NA MAPY.CZ:
parkoviste_kk.jpg
 
plánek příjezdu k parkovacím plochám DETAIL:
parkoviste_orechov_cesta_i.jpg        parkoviste_orechov_cesta_ii.jpg
 
 
1. parkovací plocha ul. Tolarova příjezd DETAIL:
parkoviste_orechov_ul.tolarova_01.jpg       parkoviste_orechov_ul.tolarova_02.jpg

 

2. parkovací plocha ul. Pláně DETAL:
parkoviste_orechov_ul.plane_-_antukovy_placek.jpg

 


 
Soutěž žáků základních uměleckých škol ve školním roce 2015/2016
Vyhlašovatel soutěže: MŠMT ČR

KRAJSKÉ KOLO V KOMORNÍ HŘE – S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ

pondělí 21. březen 2016

organizátor soutěže - ZUŠ Ořechov, příspěvková organizace, Komenského 4

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Vylosování pořadí 9.00 hodin
Zahájení soutěže   9.50 hodin
Akustické zkoušky v sále jsou možné v přestávkách během soutěže
 
KATEGORIE ČASOVÝ PLÁN
     0. kategorie
     0. /2      2 soubory
     0. /3      1 soubor
10.00 – 10.20
     porada poroty
10.20 – 10.40
     I. kategorie
     I. /1      4 soubory
     I. /2      2 soubory
10.40 – 11.25
     porada poroty
11.25 – 11.45
     I. kategorie
     I. /3      2 soubory
     I. /4      2 soubory
     I. /5      1 soubor
11.45 – 12.20
     porada poroty
12.20 – 12.40
     VYHLÁŠENÍ
     0. a I. kategorie
 
     SEMINÁŘ
13. 15
     II. kategorie
     II. /1      2 soubory
     II. /3      1 soubor
14.30 – 15.00
     porada poroty
15.00 – 15.20
     II. kategorie
     II. /4      5 souborů
15.20 – 16.05
     porada poroty
16.05 – 16.25
     VYHLÁŠENÍ
     II. kategorie
 
     SEMINÁŘ
 
     UKONČENÍ
     PRVNÍHO DNE SOUTĚŽE
16.45

                    


 
Soutěž žáků základních uměleckých škol ve školním roce 2015/2016
Vyhlašovatel soutěže: MŠMT ČR

KRAJSKÉ KOLO V KOMORNÍ HŘE – S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ

úterý 22. březen 2016

organizátor soutěže - ZUŠ Ořechov, příspěvková organizace, Komenského 4

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Vylosování pořadí 9.00 hodin
Zahájení soutěže   9.50 hodin
Akustické zkoušky v sále jsou možné v přestávkách během soutěže

 

KATEGORIE ČASOVÝ PLÁN
     III. kategorie
     III. /1      3 soubory
     III. /2      1 soubor
10.00 – 10.45
     porada poroty 10.45 – 11.05
     III. kategorie
     III. /4      1 soubor
     III. /5      2 soubory
11.05 – 11.45
     porada poroty 11.45 – 12.05
     VYHLÁŠENÍ
     III. kategorie
 
     SEMINÁŘ
12.40
     IV. kategorie
     IV. /1      2 soubory
     IV. /3      3 soubory
14.00 – 15.00
     porada poroty 15.00 – 15. 20
     IV. kategorie
     IV. /4      2 soubory
     IV. /5      1 soubor
15.20 – 16.00
     porada poroty 16.00 – 16.20
     VYHLÁŠENÍ
     IV. kategorie
 
     VYHLÁŠENÍ POSTUPUJÍCH
     SOUBORŮ
 
     SEMINÁŘ
 
     UKONČENÍ SOUTĚŽE
17.00