Kolektivní rozvrh

HUDEBNÍ OBOR  
Dechový orchestr Taškaříci
MgA. František Kříž pondělí 17.40 - 19.10 Ořechov
Smyčcový soubor VIA
Alžběta Grecová čtvrtek 16.20 - 17.05 Modřice
  pátek 16.15 - 17.00  
Komorní pěvecký soubor MOře
Bc. Kateřina Čechovská čtvrtek 16.05 - 16.50 Modřice
Komorní hra saxofonů, klarinetů
Pavel Rosendorf dipl. spec. pátek 14.45 - 16.30 Modřice
Komorní hra fléten
Klára Zavadilová úterý 15.50 - 16.35 Modřice
  středa 15.50 - 16.35  
  čtvrtek 15.50 - 16.35  
Klavírní seminář
MgA. Jana Máslová pondělí          17.00 - 17.45 Ořechov
  úterý 16.00 - 16.45 Modřice
Komorní hra kytar I.
Lucie Chaloupková DiS. úterý 18.00 -18.45 Ořechov
Komorní hra kytar II.
Marie Voldánová pátek 15.40 - 16.25 Modřice
Jazzový soubor - komorní hra kytar
Milan Kašuba úterý 17.05 - 17.50 Modřice
  středa 15.20 - 16.05  

 

VÝTVARNÝ OBOR 
Zdeněk Bernát          středa        13.00 - 15.15     Ořechov    I. skupina              
    15.30 - 17.45   II. skupina
  úterý 13.45 - 15.15 Modřice III. skupina
    15.30 - 17.45   IV. skupina

 

LITERÁRNĚ - DRAMATICKÝ OBOR
Olga Marková           pondělí      13.45 - 17.45    Ořechov     
  úterý 15.30 - 17.05 Modřice taneční sál školy 
  středa 13.10 - 17.10 Modřice taneční sál školy 

 

TANEČNÍ OBOR
MgA. Jana Suchá        pondělí         12.40 - 16.35     Modřice      
PVT 1-2, 1.-4. ročník

 

HUDEBNÍ NAUKA, PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PHV) pro žáky 5-7 leté  
MgA. Hana Kalendová pondělí     13.55 - 14.40 1. ročník   Ořechov     
učebna č. 6
    14.50 - 15.35 2. ročník
    15.45 - 16.30 PHV
MgA. Hana Kalendová
čtvrtek
14.00 - 14.45 3. ročník
Ořechov     
učebna č. 6
    14.55 - 15.40 4. ročník
    15.50 - 16.35 5. ročník
MgA. Hana Kalendová úterý 14.05 - 14.50 1. ročník
Modřice
učebna č. 4

žlutá budova        

    15.00 - 15.45 2. ročník
    15.55 - 16.40 PHV
    16.50 - 17.35 3.-4. ročník
    17.45 - 18.30 1. ročník
MgA. Jana Máslová
pondělí
12.45 - 13.30 PHV, 1.-2. ročník
Syrovice

učebna č. 1

    12.45 - 13.30 3.,4.,5. ročník